"PLECHOVKY po druhé" Rumančeková masť a peeling na ruky a nohy


V predchádzajúcom článku som sa venovala "oranžovým" plechovkám, ktoré mám od Sirael Cosmetics (článok o arganovom balzame a panthenole TU). Dnes Vám priblížim "team zelených" - rovnako zaujímavých.

Rumančeková (Heřmánková) masťJe to 100 % BIO produkt, s ktorým som mala od začiatku veľké plány. Má upokojujúce a hojivé účinky, pomáha pri hojení už zacelených rán (nesmie sa aplikovať do otvorenej rany) a rôznych kožných problémoch.


Masť obsahuje slnečnicu ročnú, včelí vosk, harmanček a mandľu sladkú. A tá mandľa tam úplne preráža. Aspoň môj nos hneď cíti vôňu orechov :)Na oboch prsteníkoch mám nejaký ekzem, alebo enormne suché miesta na pokožke. Snažím sa touto bylinnou masťou problematickú pokožku premastiť. Sú dni, keď je to lepšie, no občas sa to vráti v plnej sile.Rada si ju aplikujem aj na päty. Teraz v lete, keď behám stále v žabkách a sandáloch, päty dostávajú riadne zabrať a pôsobením prachu pokožka praská. Ale pozor, päty mastiť len večer, keď už neplánujete opustiť pohodlie postele. V nevyhnutných prípadoch len po špičkách cupitať, inak by to mohlo skončiť pádom na zadok! Poznámka autora: viem o čom hovorím! :D

Druhý "zelenáč" je peeling na ruky a nohyS letom prichádza aj nutná zvýšená starostlivosť o chodidlá. Mne a myslím, že aj  vám, praská od prachu a "špiny" pokožka na chodidlách, a preto  je pre mňa takýto kúsok v lete MUST HAVE.

Doteraz som používala aj na chodidlá vynikajúci telový cukrový peeling od Sirael Cosmetics (článok TU), ale toto je predsa len o kúsok špeciálnejšie.Otvárajte ho však opatrne! Je tekutejší ako som myslela a pri unboxingu som z neho aj trochu vylialaPeelingové zrniečka v tomto prípade nie sú cukor, ale čiastočky z rastlín a tento peeling pôsobí aj antisepticky. Vôňa mi príde taká mentolovo - tea tree, taká.... taká, že Vás doslova postaví na nohy.Chodidlá sú po absolvovaní tejto "domácej kúry" krásne hebké a pokožka svieža.V okolí vane mám už toľko prípravkov, že budem potrebovať za chvíľku väčšiu kúpeľňu :)

možnosť objednania produktov, alebo registrácia


http://www.sirael.sk/ 

Ako to vyzerá u Vás? Zmestíte sa?

Anit

Komentáre

  1. Ja by som potrebovala viac poličiek ��✌️a miesto na všetky vecičky pre mňa aj pre rodinu ..... mám dvoch chlapov , každý potrebuje niečo iné a kočku, ktorá už tiež začína používať pleťovú kozmetiku , takže malá kúpeľňa , málo miesta ����

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Obľúbené príspevky